Bisikletli Ulaşım Derneği (BİSUDER), 17 kurucu üye ile 20 Aralık 2018 tarihinde kuruluş başvurusu yapmış ve 21.01.2019 tarihinde kuruluşu, tüzüğü ve 17 kurucu üyesi, Kütük Numarası: 35.075.029 olacak şekilde onaylanmıştır.

İlk genel kurulunu 17 Mart 2019 tarihinde yapmış, 26 Mart 2019 tarihinde yapılan ilk yönetim kurulu toplantısında başkan seçilen Tanzer Kantık 22.01.2020 tarihinde 49 numaralı karar ile yönetim kurulu başkanlığını bırakmıştır. 15.02.2020 tarihinde yapılan yönetim kurulu sonrasında 17.03.2021 yılına kadar görev yapacak üyelerimizin görev dağılımları yapılmıştır.

 

Yönetim Kurulu Başkanı: Caner Çetinkaya
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı: Aysel Ataş
Yazman: Eyüp Murat Ümit
Sayman: Mürvet Karadede
Üye: Caner Geyik